Імунна система, емоції, рух

Імунна система регулює те, як тіло опирається хворобі. Американський нейробіолог і фармаколог Кендіс Перт ("Молекули почуттів", 1997 - Candace B. Pert. У своєму дослідженні виявила, що у людей, які довіряють іншим, відкриті та показують себе, імунна система функціонує краще.
Мої думки на додаток до тексту вище:

Коли люди довіряють іншим, відкриті і показують себе, вони більш розслаблені, менше в тілі всіляких зажимів. Особливо це позначається на диханні, стані діафрагм. Ендокринні залози здебільшого – на діафрагмах (не тільки грудобрюшній – у нас їх багато в тілі). Будь-яка емоція у нас механічно струшує ендокринні залози, сприяє їхньому дренажу, очищенню. Емоції у своєму взаємозв'язку із залозами допомагають нам швидко змінити гормональний стан – часто це нас підтримує у “виконанні якогось певного завдання”.

Пам'ятайте, що короткий стрес допомагає нам розвиватись, розширювати свої можливості.

Тривалий хронічний стрес - виснажує, поступово все більше нас руйнує, травмує. Точніше, ми виснажуємося і травмуємося.

Якщо в нас одна й та сама емоція досить довго, відбувається виснаження залоз, + скорочення зв'язок (а значить структуральний перерозподіл, перебудовува тіла з урахуванням цього). А наше вже перебудоване (під відповідну емоцію) тіло нам регулярно нагадує, про те, що у нас ця емоція (я сумний, злий, …) і таким чином підтримує це порочне коло.
Що відбувається, якщо ми закриті, не виявляємо своїх емоцій? Ми зупиняємо рух у тілі, затискаємо діафрагму, “застоюємося” своїми ендокринними залозами та відбувається хронічна інтоксикація з усіма відповідними наслідками.

Крім цього, будь-який застій лімфи – це вже сигнал запалення для мозку, який намагається раздренувати-очистити залози та проявляється саме через емоції, – часто не відповідні реальній ситуації, надмірні.

Ось і стан імунної системи, її функціональні та адаптаційні можливості.

І так, все пов'язано.

Якщо Ви помічаєте надмірні емоції, або що часто хворієте, що тіло набрякло, або в тілі багато зажимів, або що що б не робили, а структурно тіло повертається в перекоси, то добре б цим зайнятися.

І можна починати “працювати” з питаннями емоцій, або пробуджувати рух у тілі, або відштовхуватися від метаболізму, стану ендокринної системи, вибудовуватись структурально. І "будь-який захід" вже буде підтримувати на шляху виходу з порочного кола.

І цей час.

І можна самостійно. Можна з фахівцем, що допомагає. І чим більше Вашої усвідомленості в цьому, тим більш довгострокові результати в контексті того, що Ви у себе є завжди, а фахівець періодично)))

#піклуйтесяпросебе #alivebodymind #мійкабінетнаколесах #мійдімнаколесах

Чарівного Вам дня, настрою, сил та радості на все, що Вам зараз хочеться!