Природа все продумала

Організм людини вміє відновлювати себе сам. У нього є для цього всі необхідні інструменти та знання.

Ось тільки існує безліч факторів, такі як травми, стрес, екологія, шалена гонка… Неправильне харчування, не приділений собі час, не прислуховування до свого організму та ще безліч нюансів. І все це призводить до того, що ми приходимо до дисбалансу та забуваємо, як допомогти собі самостійно. Або в нас не залишається ресурсів для самодопомоги.

Що ж робити?
Що ж можна зробити у такій ситуації?

Є багато варіантів. Хтось починає займатися йогою, медитаціями, переміщається в інші широти та меридіани земної кулі.

Уповільнюється, перестає чи майже перестає працювати, прислухається до відчуттів своєї душі та тіла. Або всіляко “позитивно мислить” і… Можна продовжувати до нескінченності…

І все це чудово. Все це дуже потрібне. І, можливо, це виявиться найкращим способом саме для Вас. Можливо, Ви знайдете свій власний, який є «працюючим», найефективнішим для Вас, і поділитеся знахідками зі світом :)
Запросити підтримку

І можна ще й попросити підтримки. Можливо, ця підтримка може з'явитися серед близьких і рідних. І це вау як чудово.

При цьому підтримка фахівця може виявитися дуже доречною. В ідеалі, цей фахівець не зробить нічого замість Вас. Він тільки допоможе, направить або відкриє разом з Вами цей шлях, який виявиться найпотрібнішим саме Вам.
І саме в такому випадку, коли немає 'грубого втручання' в систему, організм не робить Опору. А навпаки, з'являється більше ресурсів та адаптаційних можливостей для відновлення.

Як результат, можна обійтися без будь-яких таблеток, операцій та інших неймовірно травматичних втручань, після яких найчастіше слідує ще більше порушень за порушенням.

Є ситуації, коли фаза настільки гостра, що без грубих втручань не обійтися. Але, повірте, таких ситуацій в рази менше, ніж кількість операцій, що проводиться на операційних столах. Я вже не говорю про царство фармацевтики в багатьох країнах.

Які фахівці могли б допомогти?

Звичайно, дуже залежить від 'проблеми', правильної діагностики на прийомі.
Можливо, психолог, танцювально-руховий терапевт та/або практик-наставник усвідомленого руху. Остеопат та/або прикладний кінезіолог. Або театральна студія :) або ще що/хто :)

Є напрямки чи люди, які вміють працювати з різними системами. Вони перевіряють пріоритетну проблему. І, відштовхуючись від цього, шукають шлях, на який тіло каже, що так, так йому буде добре, ресурсно.

Очевидно, прийом чи сесія у фахівця не замінює режиму дня, правильного харчування та “правильних” думок. Це допомагає нашому організму з чогось почати для відповідних змін.

І дуже часто допомагає виявити проблему на ранній стадії її виникнення, - до того як вона спричинила каскад інших, більш серйозних порушень.
Шукаємо, з чого краще почати, що в першу чергу потрібно організму, що додасть ресурсів для відновлення.
Чим ми займаємося, коли до мене приходять на сесію?

Тим, що я шукаю пріоритетні (в т.ч. приховані) ньюанси, що впливають один на одного, що підтримують один одного або шкодять.

Шукаємо, з чого краще почати, що в першу чергу потрібно організму, що додасть ресурсів для відновлення. І пробуджуємо увагу організму на те, де є проблема, що потребує уваги, куди потрібно спрямувати свої сили.

І, можливо, найкращий шлях – це соматичний супровід: створення безпечного простору для тілесного проживання. Або щось ще :)

У цьому нам допомагають

 • остеопатія (переважно м'які техніки)

  Я дуже проти “швидких технік”. Я за те, щоб підтримувати на шляху само-відновлення та адаптування.

 • прикладна кінезіологія, рефлексотерапія, фізреабілітація

  Великий мій респект цим напрямам за підтримку в діагностиці та відновленні.

 • танцювально-рухова терапія

  Як же без неї!


  Я вже казала, що люблю "непрямі" техніки? ;)

 • краніо-сакральна терапія

  З цього я колись починала .... Якби всі, хто до мене приходили тоді, були тонко відчуваючими свої тіло і процеси, швидше за все продовжувала б практикувати тільки так і надалі :)

 • різноманітні тілесні практики

  Навіть тих, хто приходить до мене за іншим, я дуже запрошую і сюди теж. Це - неймовірний ресурс. І завжди під рукою :)

 • біокінетика

  тонко...

  потужно

  важливо

На сесіях, прийомах працюємо з питаннями:

 • структуральними
 • емоційними
 • біохімічними
 • енергетичними
А це означає, що - чи це наслідки травми або тривалого періоду неправильного харчування, емоційних перевантажень, алергій, гормональних порушень, інтоксикації, чи багато іншого, - можемо займатися (майже) всіма цими питаннями.

У мене “кабінет на колесах”, який буває у різних містах, країнах, поєднуючи різні мої справи та постійне навчання з прийомами.

Тимчасово, з урахуванням ситуації, я здебільшого у Києві, наїздами в Одесі, та регулярно онлайн.

Інші країни – переважно онлайн, - іноді, за узгодженням, офлайн “десь”.
Групові зустрічі-дослідження-процеси
онлайн
и офлайн - в Києві, Одесі

А також:
Індивідуальний соматичний супровід Онлайн / офлайн у Києві і іноді в Одесі

сесії, поєднуючи різні підходи; практик танцювально-рухової терапії, прикладної кінезіології, біокінетики, рефлексотерапії, body-mind centering та іншої різноманітної соматики.
Індивідуально у Києві/іноді в Одесі:

Прийом із більш вузькою медичною спрямованістю.
Діагностика, корекція через усе, із чим працюю.
Остеопатія, прикладна кінезіологія, рефлексотерапія тощо.
Напишіть свій запит, – скажу, чи це до мене.
Або пораджу ще якихось фахівців, хто більше про те, що Вам актуально. Можливо, будуть дуже доречні якісь групові програми.
#піклуйтесяпросебе #alivebodymind #мійкабінетнаколесах #мійдімнаколесах

Чарівного Вам дня, настрою, сил та радості на все, що Вам зараз хочеться!