Трохи про мене :)

Я – Анна (Анна Грідіна).
Я дуже люблю життя, людей, тварин, природу, повітря, … багато повітря.
люблю життя, людей, тварин,
природу, повітря, багато повітря
Я дуже люблю тіло.
Воно нескінченно красиве, продумане, розумне.
Люблю...
Займаюся багато чим.
З тих пір, як прочитала в дитинстві поезію зі словами “це нормально, коли тягнешся до багато чого, - погано, якщо не тягне ні до чого", мені стало легше жити, так як тоді мене досить часто дорікали в тому, що мені забагато чого цікаво, - не завадило б сконцентрватися на чомусь одному.

Мене в житті не особливо підтримували близькі, і я звикла або розраховувати тільки на себе, або насолоджуватися підтримкою зовсім здавалося б неблизьких людей, які готові ділитися і бути просто так. Щоразу дивуюся, тішуся, насолоджуюся цим. Хоча далеко не завжди легко приймаю.

Моя головна самопідтримка - тіло і все, що з ним пов'язане. Особливо гостро це відчуваю коли в мене якісь травми, які обмежують мене в русі.

Завжди, скільки я пам'ятаю себе, займалася спортом. Плавання, дельтапланеризм, туризм, альпінізм, скелелазіння, рукопашка, біг, … Не враховуючи щось, що трохи пробувала “із цікавості”.

Останні років 9-10 в моєму житті (крім 3-4 років у підлітковому віці) також з'явилися різні танцювальні практики: контемпорарі данс, контактна імпровізація, автентичний рух, буто, танцювально-рухова терапія.

І ось що я помічаю:

спорт мені дає дуже багато зібраності та стану “завжди готовий”. Хоч мені для знаходження у формі і без травм, потрібно уважно слухати своє тіло, таке чуйне та дбайливе відчуття я отримую лише через танцювальні практики (навіть “мікро”))). І це і про слухання, і про дбайливість, і про турботу та любов.

Я дуже люблю тіло. Воно нескінченно красиве, продумане, розумне.

І так, я зокрема тілесний практик, викладач, в минулому (до 2015) тренер викладачів, бізнес-тренер, керівник. Останні 7-9 (?) років займаюся насамперед соматичною роботою, поєднуючи все, що я знаю, при цьому спираючись на тіло найбільше.

У 2015 я повністю пішла із бізнесу. І цьому багато причин, деякі з яких: свобода в пересуванні, виборі місця проживання та графіку життя, бажання більше руху, бажання щоб улюблена робота не суперечила улюбленому стилю життя, а доповнювала його. Життя дуже коротке.

Анна Грідіна

#мійкабінетнаколесах #піклуйтесяпросебе

І ще я дуже люблю вчитися. Самостійно чи на різноманітних програмах. Чим і займаюсь все життя.

Трохи нижче трохи моїх сертифікатів – найчастіше я навчаюсь без них.
#піклуйтесяпросебе #alivebodymind #мійкабінетнаколесах #мійдімнаколесах

Чарівного Вам дня, настрою, сил та радості на все, що Вам зараз хочеться!